Plate Maker

Date: 3 Apr 2024

Location: PL, 94406

Company: Matthews International

SGK is a global packaging and brand experience company. From idea to implementation, we deliver packaging solutions and brand experiences that give brands the freedom to speak louder, scale faster and grow stronger. We simplify marketing and amplify brands to deliver value.  SGK is a Matthews International company.

Kluczowe zadania:

• Przetwarzanie zamówień zgodnie z poprawną specyfikacją produktu, monitorowanie procesu technologicznego w zakresie wykonywania płyt fleksograficznych zgodnie z normami i procedurami jakościowymi

• Obsługa maszyn na przygotowalni płyt polimerowych,

• Minimalizacja marnotrawstwa wszystkich surowców, w szczególności polimeru

• Umiejętność znajdowania szybkich, skutecznych rozwiązań problemów, które mogłyby uniemożliwić dostawę produktu lub negatywnie wpłynąć na jakość

• Przetwarzanie zamówień w wymaganym terminie

• Monitorowanie wydajności sprzętu podczas procesu

Wymagania:

•Wcześniejsze doświadczenie w branży poligraficznej lub produkcji płyt fleksograficznych - mile widziane

• Dobra obsługa komputera – w tym obsługa poczty elektronicznej

• Podstawowa znajomość języka angielskiego - mile widziana

• Komunikatywny

• Umiejętność pracy w zespole

• Świadomość klienta

• Zdolność do pracy bez nadzoru

• Umiejętność pracy w stresie

Oferta:

• Umowa na okres próbny 3 miesiące(z opcją przedłużenia po okresie próbnym)

Start: Od 01.06.2024

• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

• Praca w nowoczesnej, międzynarodowej firmie o bardzo wysokiej kulturze wewnętrznej

Warunki zatrudnienia:

Lokalizacja: siedziba firmy SGK (fabryka)Amcor, Nowy Józefów, Łódź

Przełożony: Team Leader -  Grzegorz.Dorsz@sgkinc.com

Wakat: pełny etat,

Praca w systemie zmianowym: 3 zmiany.

Umowa na start: 3 miesiące

#LI-CW1

Matthews International endeavors to make our employment website and application process accessible to all users and applicants. In doing so, Matthews International provides reasonable accommodations to applicants with disabilities. If you have a disability and require a reasonable accommodation or assistance completing the application process, please contact a member of our Human Resource Team.

At Matthews International, what makes us different is what makes us great.  We are proud to be an equal opportunity workplace. All employment is decided on the basis of qualifications, merit, and business need.